Powercom INF-1100
  • -53%
  • Powercom INF-1100

Powercom INF-1100

На складе
Рейтинг:

Успей купить, до конца акции осталось:
На складе 6999
15 000грн.
6 999грн.
Рассрочка online

  • Производитель: PowerCom
  • Код товара: 49349-

Качество
Доставка
Оплата
Обмен
Тип исполнения:классический (tower)
Мощность полная, В&#183А:1100
Заявленная форма выходного напряжения:правильная синусоида
Время перехода на батарею, мс:2-4
Время автономной работы с максимальной нагрузкой, мин:нет данных
Дополнительный фильтр:нет
Время заряда батарей, ч:нет данных
Интерфейс коммуникации с ПК:USB


Джерело безперебійного живлення INF-1100 є інтелектуальним пристроєм, що працює на основі мікропроцесорного управління. Прилад компанії Поверком дозволяє працювати девайсу разом із підключеними пристроями різного калібру, починаючи від систем опалення та циркулярними насосами, закінчуючи насосами казана та казанами на дровах. Нова сучасна модель лінійно-інтерактивних джерел живлення дозволяє на досить тривалому рівні забезпечувати тривалу роботу підключених мережевих пристроїв. INF1100 має на борту автоматичний стабілізатор напруги, що дозволяє мінімізувати вплив різних зовнішніх факторів. Якщо підключені мережеві пристрої мають постійні проблеми з перепадами напруги, радіоперешкодами, то джерело безперебійного живлення допоможе це виправити. UPS INF здатний стабілізувати напруги в широкому діапазоні значень, починаючи від 140 Вольт і закінчуючи 280 Вольтами. Завдяки швидкому зарядженню, що знаходиться в комплекті, користувач має можливість самостійно зробити підзарядку ДБЖ. Провід має на борту 15 Ампер, що дозволяє протягом короткого проміжку часу підзарядити девайс на певне відсоткове значення. Підключення акумулятора є досить легким. Головне – не переплутати клеми. Завдяки індикаторам підключення акумуляторів навіть новий користувач може без проблем розібратися у пристрої.

Автономний час роботи джерела безперебійного живлення становить від 4,5 години при повному навантаженні. Розробники PCM врахували можливість додаткового підключення сторонніх зовнішніх акумуляторів, завдяки чому є можливість збільшити час роботи підключених пристроїв. Є можливість підключення двох АКБ із ємностями в діапазоні від 100 до 200 Ампер/Годин.

  • Джерело безперебійного живлення відноситься до лінійки інтелектуальних лінійно-інтерактивних пристроїв
  • Напруга на виході має структуру чистої синусоїди.
  • Вбудований рідкокристалічний дисплей дозволяє користувачу налаштовувати девайс під різні потреби
  • Наявність технології автоматичного регулювання напруги AVR
  • Девайс має в своєму розпорядженні технологію автоматичного старту
  • Можливість додаткового підключення сторонніх батарей дозволяє пристрою працювати максимально можливу тривалу кількість часу

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!