Sven SEB 10 BK SV-042-10BK
Sven SEB 10 BK SV-042-10BK
Sven SEB 10 BK SV-042-10BK
В наявності
Рейтинг:
Залишити відгук
В наявності
650
650грн.
До кошика
Рассрочка online
Купити в один клік
Виробник:
Sven
Модель:
Артикул:
Sven SEB 10 BK SV-042-10BK
Опис
Відгуки (0)
вставные вакуумные ("затычки")
импеданс 32 Ом
чувствительность 109 дБ
диаметр мембраны 10 мм
разъём mini jack 3.5 mm